preventavir

Занду Бальм инструкция и описание

Бальзам занде (Zandu Balm) - одне з найпоширеніших в Індії болезаспокійливих засобів.
Довіра до нього настільки високо, що уродженці Індії вважають цей бальзам обов'язковим в домашній аптечці.

При цьому в нашій країні купити бальзам занде (Zandu Balm) досить складно, адже конкуренція на ринку болезаспокійливих засобів надзвичайно висока і популярністю користуються тільки добре відомі або розрекламовані бренди.
Однак, купивши бальзам лише на пробу, легко стати його справжнім шанувальником, адже м'яке і непомітне дію бальзаму занде (Zandu Balm) майже миттєво знімає головний біль, а також біль при розтягуванні, забитті, ревматизмі.

Вся справа в ефірному маслі гаультерія (Gaultheria або грушанки) і природної метілсаліціловой кислоті, що містяться в бальзамі і є найпотужнішими анальгетиками.

Бальзам занде (Zandu Balm) застосовується в професійному масажі для спортсменів як розігріває засіб і засіб запобігання розтягувань і перенапруги м'язів. Наносити його слід в невеликій кількості масажними рухами перед тренуванням.

Показаний цей бальзам і людям, що страждають частими головними болями і мігренню, які за станом здоров'я не можуть приймати стандартні болезаспокійливі препарати.

У побуті цей індійський бальзам просто незамінний - крім зняття головного, суглобової або м'язового болю, він відмінно підходить для зняття свербіння і печіння при укусах комах, особливо тим, у кого є алергія на репеленти та інші хімічні засоби.

Біль і ломота в кістках при грипі теж привід використовувати бальзам занде (Zandu Balm), який швидко і м'яко знімає ці неприємні симптоми. Також добре використовувати цей аюрведичний бальзам при високій температурі - досить просто помазати віскі і лоб хворого, щоб йому стало помітно легше. При застуді бальзам занде (Zandu Balm) краще втирати в області горла, шиї і грудей.

Відомий індійський бальзам добре зарекомендував себе як болезаспокійливі засіб для зовнішнього застосування. Активні компоненти бальзаму усувають біль у спині, попереку, голові і м'язах, загоює синці та забої, розтягнення і спортивні травми. Широко застосовується при ревматичних болях, артритах, артрозах, подагрі.

Дуже добре підходить спортсменам. Масаж з бальзамом перед фізичними навантаженнями розігріє м'язи і запобіжить розтягування і перенапруги.

Спосіб застосування:
Болі в м'язах, розтягнення, удари - нанести тонким шаром на пошкоджену ділянку і втирати бальзам масажними рухами.
Ревматичні, артрозних болю - втирати в шкіру легкими, масажними рухами.
При головному болю - нанести тонким шаром на шкіру чола і в області скронь, втирати легкими рухами.
Перед фізичними навантаженнями м'язів - робити масаж з невеликою кількістю бальзаму, за кілька хвилин до тренування.

склад:
основа бальзаму вазелін,
ефірне масло грушанка,
ментол.

Новости медицины:


Резерв лекарств 0 шт.