preventavir

Циномель инструкция и описание

Циномел (cynomel)

код АТС
H. Препарати гормонів для системного застосування (крім полових гормонів і інсулінів)

H03. тиреотропні кошти

H03A. тиреотропні препарати

H03AA. тиреоїдні гормони

H03AA02. Ліотіронін натрію

Лікарська форма
таблетки

Опис лікарської форми
Плоскоциліндричні таблетки рожевого кольору, з односторонньою рискою.

Форма випуску
Таблетки по 0,025 мг в упаковці по 30 штук.

Спосіб застосування
Призначають всередину 1-3 рази на добу. Дози встановлюють індивідуально з урахуванням віку хворих, характеру і перебігу захворювання. Препарат можна застосовувати спільно з тиреоїдином. При заміні тиреоидина трийодтиронином виходять з розрахунку, що 20-40 мкг (0,02-0,04 мг) трийодтироніну відповідають 0,1 г тиреоидина. Дорослим призначають, починаючи з 5-25 мкг на добу. При необхідності дозу поступово збільшують до 40-60 мкг, іноді до 100 мкг (0,1 мг) на добу (в умовах стаціонару - лікарні - до 150 мкг на добу). Для лікування мікседематозной коми, що протікає без коронарних порушень (порушень кровотоку по судинах серця) призначають по 100 мкг 2 рази на добу, потім дозу зменшують. При еутиреоїдного ендемічному зобі (захворюванні щитовидної залози, що супроводжується її збільшенням, унаслідок пониженого вмісту йоду у воді, без вираженого порушення її функції) або спорадичні зобі (збільшенні щитовидної залози, як правило, без вираженого порушення її функції, що розвивається у осіб поза ендемічних по зобу районів / районів зі зниженим вмістом йоду у воді /), а також лімфоматозний тиреоїдиті (запаленні щитовидної залози, обусловенних порушенням імунних процесів в організмі, що проявляється збільшенням щіто видною залози і зниженням її функції - зоб Хашимото) доцільно додавати до прийому тиреоидина трийодтиронін в дозі 10-20 мкг. При дифузному токсичному зобі (захворюванні, що характеризується дифузним збільшенням щитовидної залози і підвищенням її функції, що проявляється екзофтальм / зміщенням очного яблука вперед з розширенням очної щілини - "лупатих" /, прискореним серцебиттям, схудненням) трийодтиронін застосовують після настання стійкої ремісії (тимчасового ослаблення або зникнення проявів хвороби) в дозах, що не перевищують 20 мкг, в поєднанні з антитиреоїдних препаратів. Дітям при гіпотиреозі (зниження функції щитовидної залози) і мікседемі (різкому пригніченні функції щитовидної залози, що супроводжується набряками) доцільно дабавіть при лікуванні тиреоїдином по 5-10 мкг трийодтироніну.

Побічні дії
При передозуванні можливі явища тиреотоксикозу (захворювання, пов'язаного з підвищеним вмістом в організмі гормонів щитовидної залози), стенокардія, погіршення перебігу цукрового діабету, алергічні реакції.

Застосування при вагітності та годуванні груддю
Не дозволяється застосування трийодтироніну 50 Берлін-Хемі під час вагітності в складі комбінованої терапії при лікуванні гіперфункції щитовидної залози в поєднанні з тиреостатичними засобами (препарати для лікування гіперфункції щитовидної залози), оскільки це може привести до розвитку гіпофункції щитовидної залози у плода з усіма наслідками, що випливають з цього важкими наслідками.

Протипоказання
Тиреотоксикоз (захворювання щитовидної залози), цукровий діабет, хвороба Аддісона (недостатня функція надниркових залоз), загальне виснаження, важкі форми коронарної недостатності (невідповідності між потребою серця в кисні і його доставкою). Крім того необхідна обережність при коронарному кардіосклерозі (заміщення м'язи серця сполучною тканиною внаслідок порушення кровотоку по його артеріях) і вторинному гіпотиреозі при наявності недостатності кори надниркових залоз (щоб уникнути загострення дози не повинні перевищувати 10-20 мкг на добу).

Умови зберігання
У прохолодному, захищеному від світла місці.

Новости медицины:


Резерв лекарств 0 шт.