preventavir

Азипол инструкция и описание

Склад

діюча речовина: азитроміцин у формі азитроміцину дигідрату;

1 таблетка містить азитроміцину 250 мг або 500 мг у формі азитроміцину дигідрату;

Лікарська форма

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Показання

Протипоказання

Підвищена чутливість до азитроміцину, еритроміцину, інших макролідів або кетолідних антибіотиків, або до інших компонентів препарату. Тяжкі порушення функції печінки або нирок.

Спосіб застосування та дози

Препарат застосовують перорально за 1 годину до або за 2 години після прийому їжі. Один раз на день. Дорослі та діти з масою тіла більше 45 кг

При лікуванні інфекцій верхніх та нижніх дихальних шляхів, шкіри та м'яких тканин застосовують 500 мг (1 таблетка по 500 мг або 2 таблетки по 250 мг) один раз на день 3 дні поспіль. При лікуванні хронічної мігруючої еритеми (перша стадія хвороби Лайма-захворювання, яке переноситься кліщами) в перший день приймають 1 г одноразово та з 2 по 5 день приймають по 500 мг 1 раз на день. При лікуванні неускладнених негонорейних уретритів та цервіцитів доза 1000 мг є одноразовою дозою.

Побічні реакції

Найчастішими реакціями були розлади шлунково-кишкового тракту, переважно діарея, а а також нудота та абдомінальний біль. Клінічні дослідження проведено за участю дітей віком від 6 місяців до 12 років при застосуванні добових доз азитроміцину від 5 до 20 мг/кг маси тіла. Побічні ефекти були порівнянними з такими у дорослих та стосувалися в основному шлунково-кишкового тракту.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 ºС у недоступному для дітей місці в оригінальній упаковці.

Новости медицины:


Резерв лекарств 0 шт.