Агнримакс инструкция и описание

Діючі речовини: 180 мг парацетамолу, 25 мг ремантадина гідрохлориду, 150 мг кислоти аскорбінової, 1,5 мг лоратадину, 10 мг рутина, 11,2 мг кальцію карбонату.

Допоміжні речовини: кальцію стеарат, крохмаль картопляний, лактоза.

Склад оболонки желатиновой капсули: желатин, гліцерин, метилпарагідроксибензоат (Е218), пропілпарагідроксибензоат (Е216), вода очищена, титану діоксид (Е171), натрію лаурилсульфат, барвник хіноліновий жовтий (Е104), барвник діамантовий блакитний (Е133), фарбник сонячний захід жовтий ( Е110).

Препарат, який надає противірусну, інтерфероногенну, жарознижувальну, протизапальну, знеболюючу, антигістамінний, ангіопротекторну дію.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗИ:

Всередину, після їди, запиваючи водою. Дітям старше 12 років і дорослим - по 2 капсули 2-3 рази на день протягом 3-5 днів при збереженні гарячкового синдрому.

Особливості застосування

Тривалість застосування - не більше 5 днів. При тривалому застосуванні (понад 7 днів) можливе загострення хронічних супутніх захворювань, у літніх пацієнтів з артеріальною гіпертензією підвищується ризик розвитку геморагічного інсульту (за рахунок входить до складу препарату ремантадина).

При прийомі зростає ризик розвитку пошкоджень печінки у хворих на алкогольний гепатоз. Спотворює показники лабораторних досліджень при кількісному визначенні глюкози і сечової кислоти в плазмі (парацетамол).

У зв'язку зі стимулюючою дією аскорбінової кислоти на синтез кортикостероїдних гормонів необхідно стежити за функцією надниркових залоз і АТ. Аскорбінова кислота як відновник може спотворювати результати різних лабораторних тестів (вміст у крові глюкози, білірубіну, активності "печінкових" трансаміназ і ЛДГ).

Не застосовувати при наявності метастазуючих пухлин.

Під час лікування слід відмовитися від вживання алкогольсодержащих напоїв (підвищення ризику шлунково-кишкової кровотечі).

Пацієнти повинні утримуватися від видів діяльності, які потребують підвищеної уваги, швидкої психічної і рухової реакції (препарат містить ремантадин).

Побічна дія:

З боку центральної нервової системи: рідко - головний біль, підвищена стомлюваність, підвищена збудливість, запаморочення, тремор, гіперкінезія.

З боку шлунково-кишкового тракту: при тривалості прийому більше 7 днів можливі пошкодження слизової оболонки шлунка і дванадцятипалої кишки, диспепсія, сухість у роті, нудота, анорексія, метеоризм, діарея.

З боку системи крові: при тривалості прийому більше 7 днів - агранулоцитоз, лейкопенія, тромбоцитопенія, нейтропенія, анемія.

Алергічні реакції: рідко - можливі висипання на шкірі, свербіж, кропив'янка.

Протипоказання:

- гіперчутливість до одного або декількох компонентів, входящих до складу препарату;

- вагітність і період лактації;

- дитячий вік до 12 років.

Умови та термін зберігання

Симптоми: в перші 24 год можливі блідість, нудота, блювота і біль в епігастральній ділянці, тремор, сонливість, тахікардія, збільшення білірубіну в крові, порушення обміну речовин, загострення супутніх хронічних захворювань.

Лікування: викликати блювотний рефлекс, промивання шлунка, прийом адсорбентів, симптоматична терапія.

Умови зберігання:

Препарат слід зберігати в недоступному для дітей, захищеному від вологи та світла місці при температурі від 15 ° С до 25 ° С. Термін придатності - 2 роки.

Резерв лекарств 0 шт.